Adresa společnosti

marketing4you s.r.o.
Sv. Čecha 3582
767 01 Kroměříž
tel./fax: 573 343 108
email: print@print-km.cz

mapa

O firmě

Tiskárna PRINT Kroměříž, jedná se o ryze českou, rodinnou, moderně vybavenou firmu založenou v roce 1994. Od března 2011 se společnost transformovala na právnickou osobu přidružením ke společnosti marketing4you s.r.o.

Tímto krokem rozšiřujeme nabídku služeb a nabízíme Vám již tradičně ofsetový tisk, vazbu, ražbu, výsek, ale také nové technologie v oblasti digitálního tisku, které přináší snížení cen v případě nižších počtů kusů pro tisk. Nedílnou součástí je i poradenská činnost v oblasti marketingu - přípravě, realizaci a řízení kampaní při optimalizaci nákladů a cílení na daný segment Vašich zákazníků.

Disponujeme nejmodernějíší technologií ofsetového tisku ve formátu B2, knihtiskovou technologií, výsekovými stroji, digitálním tiskem do formátu A3, vlastním DTP studiem.

Vysoce kvalitní tisk je zaručen stroji nejmodernějíší technologie s alkoholovým vlhčením o vysokém výkonu v maximálním fotmátu A2 + (650 x 480mm). Dále disponujme digitální malonákladovým tiskem do formátu A3, maloformátovými stroji na menší náklady a drobné práce (vizitky, PF, dopisní papíry, samolepky, obálky atd.), knihtiskem umožňujícím např. číslování tiskovin, výsek, ražbu a další.

  • Roland 200
  • Roland Practica
  • Rominat A3
  • Dominant 525
  • Hamada 665 CD
  • Grafopress
  • Victoria 820

Stálým zákazníkům, kteří s námi uzavřou rámcové smlouvy o dílo na tisky s dlouhodobým horizontem spolupráce, nabízíme speciální zvýhodněné ceny, dodací podmínky, zpětné roční rabaty a řadu množstevních slev a bonusů. Víme, že cena je pro Vás velmi důležitá a pracujeme vždy na tom, aby byla co nejnižší při zachování té nejvyšší kvality. Cenovou kalkulaci Vašich požadavků zpracujeme pokud možno obratem.

Jsme přesvědčeni, že Vám jsme schopni poskytnout komplexnější a kvalitnější služby a že i nadále budete s našimi službami spokojeni a zůstanete našimi věrnými zákazníky.

Budeme velice rádi pokud nás oslovíte, či zařadíte do výběrového řízení na Vaši zakázku. Děkujeme za čas věnovaný naší nabídce a věříme, že i Vy si vyberete naši firmu.