Adresa společnosti

marketing4you s.r.o.
Sv. Čecha 3582
767 01 Kroměříž
tel./fax: 573 343 108
email: print@print-km.cz

mapa

Aktuality

17.03.2014 Výsekový tisk v akčních cenách
Vážení zákazníci, již řadu let se specializujeme na tvarový výsek, neváhejte nám zaslat poptávku. Budete překvapení kvalitou, cenou a rychlostí dodání! V regionu patříme k jediné tiskárně s touto technologií!
více
Kalendář či pexeso z vlastních fotografií!
26.10.2011 Kalendář či pexeso z vlastních fotografií!
Vánoce se pomalu blíží… Přemýšlíte nad originálním dárkem pro Vaše blízké? Stačí zaslat fotografie Vaší rodiny, miláčka, přátel či domácího mazlíčka v digitální podobě a my se Vám o krásný dárek postaráme.
Kalendář je pro mnohé lidi nepostradatelnou věcí. Pomáhá nám při plánování volných dnů, zapisujeme si do něj poznámky a významné události v našem životě. Proto, když uvidíte na kalendáři fotky ...
více
Víte, že máme nové parkoviště?
07.04.2009 Víte, že máme nové parkoviště?
Rozšířili jsme pro naše zákazníky dle dotazníkového šetření počet parkovacích míst. Nyní mají naši zákazníci k dispozici tři parkovací místa. Dle Vašich požadavků jsme také upravili nájezd pro lepší příjezd na parkoviště.
více
"Šéfe, kolik toho budeme tisknout"?
07.04.2009 "Šéfe, kolik toho budeme tisknout"?
Ve spolupráci s firmou marketing4you s.r.o. jsme pro Vás připravili speciální nabídku. Chcete optimalizovat náklady na reklamu? Hledáte úspory v nákladech, nevíte jaké je optimální množství tiskovin pro Vaši firmu? Zeptejte se nás, nebo se podívejte na www.m4you.cz
více
Máme nové stránky
20.02.2009 Máme nové stránky
Díky rostoucímu využívání internetu jsme si pro Vás připravili nové stránky. Přizpůsobujeme se Vašim potřebám, a proto jsme upravili strukturu stránky, přidali kategorii novinky a akce.
více